Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 7 Mesh-маршрутизатор Cudy WR11000 + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
| Бренд | Cudy,SKE |
| Тип пристрою | Комплект маршрутизатор+ДБЖ |
| Частота роботи Wi-Fi | 6 ГГц + 5 ГГц + 2.4 ГГц (тридіапазонний) |
| Стандарт бездротового зв’язку | WiFi 4 (802.11n),WiFi 5 (802.11ac),WiFi 6 (802.11ax),WiFi 7 (802.11be) |
| Швидкість Wi-Fi | 2600 Мбіт/с і більше |
| Кількість портів | 4 |
| Кількість LAN-портів | 3 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| WAN-порт | Ethernet |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 4324 Мбіт/с – 5 ГГц, 5760 Мбіт/с – 6 ГГц, 688 Мбіт/с – 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 2.5 Гбіт/с |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Флеш-пам'ять | 128 Мб |
| Антена | 6 зовнішніх всеспрямованих |
| Режими роботи | Mesh,WISP,Маршрутизатор,Розширювач,Точка доступу |
| Підтримка VPN | IPSec,L2TP,OpenVPN,PPTP,WireGuard,ZeroTier |
| Особливості | Beamforming,DDNS,DNS,MLO,Mesh |
| Застосування | Ігровий,Для дому,Для офісу |
| Вихідна напруга | 12 В,15 В,24 В,5 В,9 В |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Акумулятор | Вбудований |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) |
| Інтерфейси | DC x 3, LAN 2.5Gbps x 3, PoE x 1, USB x 1, WAN 2.5Gbps x 1 |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 204.8 / 137.5 / 38.3 мм, 253 / 152.5 / 48.2 мм, 455 / 447 / 200 мм, 520 / 470 / 141.5 мм |
| Вага | 380 г, 643.4 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект безперебійного зв’язку: WiFi 7 Mesh-маршрутизатор Cudy WR11000 + Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah
Комплект безперебійного зв’язку: роутер Cudy WR11000 + Mini UPS SKE POE-432N забезпечує стабільний доступ до інтернету у квартирах та офісах під час вимкнень електроенергії. Поєднання роутера Cudy та міні-ДБЖ SKE гарантує безперервну роботу мережевого обладнання в автономному режимі.
До комплекту входять:
* WiFi 7 Mesh-маршрутизатор 2.5G Cudy WR11000 тридіапазонний BE11000.
* Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V/PoE, Li-ion 4*2.2Ah.
Застосування
Роутер створює швидку Wi-Fi мережу для підключення гаджетів, а мініДБЖ забезпечує одночасне живлення самого маршрутизатора та оптичного термінала (ONU). Система миттєво переходить на акумулятор, що дозволяє залишатися онлайн без розривів з’єднання та перезавантажень обладнання.
Роутер Cudy WR11000
Тридіапазонний WiFi 7 2.5G Mesh-маршрутизатор Cudy WR11000. Швидкість передачі 5765 Мбіт/с на частоті 6 ГГц + 4324 Мбіт/с на 5 ГГц + 688 Мбіт/с на 2.4 ГГц, стандарт WiFi 802.11be/ax/ac/a/b/g/n, 2.5G порт WAN, 3x 2.5G порти LAN, 6 зовнішніх антен 5dBi. Доступна ширина каналу: 20/40/80/160/240/320 МГц.
Ключові властивості
* Швидкість бездротової передачі становить 5765 Мбіт/с на частоті 6 ГГц, 4324 Мбіт/с на частоті 5 ГГц, 688 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц, бездротові стандарти IEEE 802.11be/ax 6 ГГц, IEEE 802.11be/ax/ac/n 5 ГГц і IEEE 802.11be/ax/n/b/g 2.4 ГГц.
* Технологія MLO (Multi-Link Operation) дозволяє підключати пристрої до трьох WiFi частот одночасно, забезпечуючу загальну швидкість передачі до 10.7 Гбіт/с.
* До роутера можна максимально підключити 300 пристроїв. Зона покриття становить 140 м².
* Доступна ширина каналу: 20/40/80/160/240/320 МГц.
* Інтерфейси: 1x 2.5G WAN-порт, 3x 2.5G LAN-порти. Порти зі швидкістю передачі до 2500 Мбіт/с значно розширюють пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи миттєво передавати великі файли.
* Робочі режими: WiFi-роутер / бездротова точка доступу / Mesh / WiFi-розширювач – посилює слабкий сигнал, що надходить від іншої точки доступу / WISP – режим, за якого бездротовий порт роутера виступає у якості WAN-порта для підключення до глобальної мережі інтернет.
* Потужний чотириядерний процесор 1.5GHz ARM Cortex-A53 забезпечує плавну передачу потокового відео у форматі 4K UHD на смарт-телевізори, мобільні пристрої та ігрові консолі без буферизації. Оперативна память (RAM) становить 512MB, флеш (ROM) 128MB.
* Підтримка технології Cudy Whole Home Mesh розширює зону покриття WiFi для всього будинку. Підтримка Mesh WiFi дозволяє об’єднати декілька WiFi-роутерів чи точок доступу у «безшовну» WiFi-систему, яка створюється для усунення зон зі слабким сигналом та забезпечення безперервного покриття WiFi в усьому домі.