Відеопанель 2Mp Slinex ML-40ID зі сканером відбитку пальця, зчитувачем Mifare та клавіатурою
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Камера | 1/3" CMOS |
| Кути огляду | 120° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Тип відеосигналу | AHD,CVBS |
| Зчитувач | Mifare |
| Відімкнення замка | Реле NO/NC |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Особливості моделі | Налаштування гучності,Підсвічування кнопок |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Акрил,Пластик |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 53 / 143 / 27 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеопанель 2Mp Slinex ML-40ID зі сканером відбитку пальця, зчитувачем Mifare та клавіатурою
Відеопанель зі сканером відбитку пальця, кодовою клавіатурою та зчитувачем Mifare Slinex ML-40ID від Slinex. Роздільна здатність камери до 2 Мп, кут огляду 120°, підтримка стандартів відеосигналу CVBS/AHD. Підтримує кілька режимів відчинення дверей: за відбитком пальця, за кодом або за картою Mifare. Ємність пам’яті становить 90 облікових записів. Має вбудоване реле NO/NC керування електрозамками.
Ключові властивості та можливості
* Мультиформатна камера з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080) у режимі AHD-H, 1280x720 у режимі AHD-M або 960 ТВЛ у режимі CVBS. Вбудований перемикач режимів роботи камери (AHD-H, AHD-M, CVBS) на задній панелі пристрою. Матриця камери 1/3" CMOS.
* Широкий кут огляду камери за горизонталлю становить 120°.
* Вбудована система контролю доступу: розпізнавання відбитків пальців, використання 4-значних PIN-кодів або безконтактних карт Mifare IC.
* Пам'ять пристрою дозволяє зберігати до 90 унікальних облікових записів користувачів, плюс додатково 10 адміністраторів.
* Підтримка керування замками як електромеханічного, так і електромагнітного типу, реле з NO та NC контактами, струм комутації до 2 А. Час відімкнення замка можливо налаштувати від 1 до 10 секунд.
* Наявність механічного ІЧ-фільтра (IR-cut) для забезпечення правильної передачі кольорів та високої чіткості відео.
* Інфрачервоне підсвічування з дальністю до 1.5 метри для роботи в умовах низької освітленості (світлочутливість 0.01 Люкс).
* LED-підсвічування кнопок у робочому режимі для зручного використання панелі у темний час доби.
* Регулювання гучності динаміка.
* Захищений корпус за стандартом IP65, виготовлений з поєднання міцного пластику та акрилового скла.
* Стабільна робота у широкому температурному діапазоні від -40 °C до +50 °C.
* Сумісність з більшістю сучасних 4-дротових аналогових відеодомофонів.