Відеодомофон AVD-708 (2Mpx) IPS White Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів, з 1 каналу одночасно |
| Тип керування | Механічні кнопки |
| Живлення | 12 В, 220 В |
| Особливості | 2 тривожних входи,Автовідповідач |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 205 / 117 / 18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-708 (2Mpx) IPS White Arny
ARNY AVD-708 2MPX - сучасний, функціональний пристрій за доступною ціною. Оснащений 7" IPS екраном, слотом для microSD картки ємністю до 128 Гб, для запису відео та фото. Роздільна здатність екрану 1024х600, IPS-матриця дозволяє чітко розрізняти деталі зображення навіть при яскравому денному світлі. В комплексі із 6 домофонів є можливість організувати інтерком (зручно для великих офісів, комерційних та промислових об'єктів, приватних будинків). Це дозволяє з будь-якого монітора викликати будь-який інший або всі монітори одночасно, приймати дзвінки відвідувачів, дистанційно відкривати замки. Зручні механічні кнопки управління. Детекція руху на одному з чотирьох каналів (можливе підключення двох викличних панелей та двох камер відеоспостереження). Монітор інтегрується з багатоквартирними домофонними системами координатного та цифрового типу. Для більш стабільної та коректної роботи з під’їзними домофонами монітори оснащені спеціальним виходом HOOK. Відеодомофон має зручний інтерфейс українською, російською та англійською мовами.