Відеодомофон AK-10L White BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 10” TFT LCD |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 8 відеодомофонів |
| Підтримка панелей виклику / камер | 9 панелей індивідуальних, 9 панелей багатоквартирних, 32 IP-камер |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Локальне сховище | SD карта (до 32 ГБ) |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Мережа | Ethernet |
| Підтримка PoE | Так |
| Живлення | 12 В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Особливості | MP3-мелодії,Автовідповідач,Режим «Без звуку»,Режим «Не турбувати»,Спрацювання за сценаріями |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 270×168×25 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AK-10L White BAS-IP
Відеодомофон BAS-IP AT-10L з сенсорним ємкісним дисплеєм 10” TFT LCD. Запис фото, відео та аудіо на SD карту (до 32 ГБ) з вбудованої камери. Тип монтажу: настінний, накладний, в пластиковому корпусі. Мобільний додаток BAS-IP Intercom (безкоштовний), підключення додаткових моніторів (до 8 моніторів), індивідуальних панелей виклику (до 9 панелей), багатоквартирних панелей виклику (до 10 панелей), IP камер (до 32 камер). Підключення сигналізації - 8 входів для датчиків. Підключення кнопки дзвінка, керований вихід при надходженні вхідного дзвінка, 9 мелодій на вибір та завантаження MP3 мелодій користувача. Додаткові роз'єми: слот для SD карт (SDHC), RS-485. Тип інтеркому: аудіоінтерком. Управління домашньою автоматикою: світло, штори, ліфт. Перегляд відео-, фото- та аудіофайлів збережених на SD карті, режим "Очікування", що налаштовується по часу. Вибір типу заставки в режимі очікування. Годинник, фоторамка, тур по часу, IP камера (постійний переклад), режим "Не турбувати", що налаштовується по часу. Режим "Без звуку", що налаштовується по часу. Бекап фото, що зроблені від час виклику на SD карту. Можливість встановлення сторонніх додатків, підтримка сторонніх віджетів, оновлення програмного забезпечення через Ethernet.