Відеодомофон AM-02 BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Монітор консьєржа |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Підтримка панелей виклику / камер | 1000 панелей індивідуальних, 100 панелей багатоквартирних, 100 IP-камер |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Трубка |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Мережа | Ethernet |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 303 / 194 / 64 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AM-02 BAS-IP
Монітор консьєржа BAS-IP AM-02 BLACK. Основними перевагами цього відеодомофону є: наявність записної книги; встановлення сторонніх програм; вибір типу заставки в режимі очікування ("Тур", "Квадратор"); гнучке налаштування вигляду головного екрана користувачем;
проста система пошуку контактів та можливість підключиться до будь-якого пристрою BAS-IP; додавання власних рингтонів; отримання оновлень прошивок безпосередньо із сервера. Дисплей 10.1” TFT LCD, сенсорний, для встановлення на столі, 2 кнопки керування, управління замком, підтримка IP-камер (до 100шт) та IP аккаунта. Підключення до мережі: Ethernet10/Base100-T, RJ-45. Інтернет-протокол: IPv4. Підтримувані кодеки: G.711; H.264. Інтерфейс:GUI; WEB–интерфейс. Додатково: 6 рівнів гучності. Режими: "Без звуку", "Не турбувати". Підтримка протоколу SIP 2.0. Підтримка облікового запису VoIP.