Відеодомофон AVD-730 Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 800x480 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | 2 тривожних входи,Автовідповідач |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 193 / 113 / 19 мм |
| Вага | 590 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-730 Arny
Пристрій з широким набором функцій. Кольоровий екран з діагоналлю 7" показує якісне зображення. Для переговорів використовується система гучного зв'язку. Відкриття замку, перегляд даних від камер і прийом виклику - виконуються за допомогою сенсорних кнопок на передній панелі відеодомофону ARNY AVD-730. Для ручної зйомки фото і відео призначені кнопки з правого боку пристрою. Там же розташована і кнопка доступу в меню.
До домофону можна під’єднати різні відеопристрої, детектори, монітори. Зображення, що отримується від камер, записується автоматично під час виклику, в ручному режимі або за сигналом від датчиків. Вбудована пам'ять дозволяє зберігати до 190 окремих знімків. Якщо встановлена додаткова карта пам'яті, то з'являється можливість записувати відео і звук.
Якщо до відеодомофону ARNY AVD-730 під’єднати ще ряд подібних пристроїв, прийом виклику і відкриття дверей стане доступним з декількох приміщень. Додатково з'явиться можливість вести переговори між ними.
Основні