Відеодомофон AVD-740 White Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 800x480 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | 2 тривожних входи,Автовідповідач |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 192 / 132 / 18 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-740 White Arny
Модель виконана в формі планшета з сенсорним екраном. Невеликий тонкий пристрій легко монтується в будь-якому зручному місці, добре вписується в інтер'єр. Двосторонні переговори ведуться через систему гучного зв'язку. Для управління основними функціями передбачені сенсорні кнопки. Вони дозволяють одним натисканням прийняти виклик, відкрити замок, переглянути зображення з камери.
Відеодомофон ARNY AVD-740 може отримувати сигнал від двох панелей виклику, двох відеокамер і тривожних датчиків. Пристрій оснащений одним відеовиходом для підключення монітора або ТБ. Є роз'єми для підключення головного і підлеглого домофона. В системі може працювати до 4 паралельних пристроїв. При цьому стають доступні функції переадресації виклику, внутрішнього зв'язку і відкриття дверей з різних приміщень.
Домофон дозволяє робити фотознімки та записувати відео. У внутрішній пам'яті поміщається до 190 фотографій, а на додатковій карті пам'яті можна зберігати відео зі звуком. Зйомка ведеться в автоматичному або ручному режимі. Без участі користувача фото або відео фіксація проводиться під час дзвінка або по сигналу датчика.
Основні