Відеопанель AVP-NG433-RF (ANALOG) Graphite Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 960x576 |
| Кути огляду | 140° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Зчитувач | EM-Marine |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 133 / 48 / 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG433-RF (ANALOG) Graphite Arny
Стильна компактна панель виклику для відеодомофонних систем на одного абонента. Накладний корпус виконаний з металу, має антивандальні характеристики. Виконана в трьох кольорах та має 2 змінні декоративні накладки, що дозволяє підібрати зовнішній вигляд відповідно до інтер'єру або екстер'єру. Кнопка дзвінка сенсорна, оснащена яскравим підсвічуванням. Гучність розмови регулюється.
Об'єктив відеокамери захищений ударостійким склом. Кут огляду 140°. Роздільна здатність відеосигналу 960x576. Формат відеосигналу CVBS. Панель ARNY AVP-NG433-RF обладнана вбудованим зчитувачем карт / брелоків EM-Marine. Місткість пам'яті контролера: 48 карт (включаючи 1 майстер-карту). Для роботи в нічний час пристрій обладнано інфрачервоним підсвічуванням та можливістю автоматично переходити в нічний режим зйомки.
Модель оснащена реле віддаленого керування замком.