Опис товару
Блок безперебійного живлення UPS-DP BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Батарея | 4 А•ч 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Розміри | 180×190×72 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAS-IP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 597 ₴


