Відеодомофон SL-10IPTHD GOLD+WHITE Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Живлення | AC 220 В, DC 12 В |
| Особливості | Переадресація виклику у застосунок на смартфоні,Режим «Не турбувати» |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Золотий з білим |
| Розміри | 304 / 190 / 24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон SL-10IPTHD GOLD+WHITE Slinex
Ключові можливості нового відеодомофона Slinex SL-10IPTHD:
• Підключення IP і аналогових відеокамер до 2 Мп;
• Використання викличних панелей з 2-мегапіксельними камерами;
• Підключення апаратних датчиків руху для максимального захисту;
• Вибір окремої мелодії дзвінка для кожної підключеної панелі.
Великий сенсорний кольоровий дисплей, алюмінієвий корпус, наявність вбудованого Wi-Fi, можливість передачі відеозображення і виклику на мобільний телефон, підтримка SD карт об'ємом до 256 ГБ.Де б ви не знаходилися, ви завжди зможете переглянути зображення з панелей виклику або підключених камер через свій мобільний телефон, підключений до мережі Інтернет. Більш того, з його допомогою ви зможете спілкуватися з відвідувачем, який здійснив виклик дзвінок через панель виклику, і, при необхідності, навіть відкрити замок.
Функції:
• Отримання вхідного дзвінка від панелей виклику на смартфон або планшет
• Підключення IP і аналогових відеокамер
• Вбудований Wi-Fi
• Підключення до мережі Ethernet
• Віддалений перегляд панелей і камер
• Квадратор
• Програмна і апаратна детекція руху
• Підтримка AHD панелей та камер (до 2 МП)
• Вибір окремої мелодії дзвінка для кожної підключеної панелі
• 16 поліфонічних мелодій виклику
• Режим «Не турбувати»