Відеодомофон SL-10IPTHD SILVER+WHITE Slinex
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Дисплей / роздільна здатність | 10 "сенсорний IPS екран 16: 9 |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Тип сигналу | AHD 1080p (2 Мп), AHD 720p (1 Мп), CVBS (PAL або NTSC) |
| Додаткові характеристики | 16 поліфонічних мелодій виклику, Режим «Не турбувати» |
| Локальне сховище | SD до 256 Гб |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Мережеві інтерфейси | Підтримує |
| Живлення | 220В AC або +13,5 В |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Особливості | Переадресація виклику у застосунок на смартфоні,Режим «Не турбувати» |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал+скло |
| Колір | Срібний з білим |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 304×190×24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон SL-10IPTHD SILVER+WHITE Slinex
Ключові можливості нового відеодомофона Slinex SL-10IPTHD:
• Підключення IP і аналогових відеокамер до 2 Мп;
• Використання викличних панелей з 2-мегапіксельними камерами;
• Підключення апаратних датчиків руху для максимального захисту;
• Вибір окремої мелодії дзвінка для кожної підключеної панелі.
Великий сенсорний кольоровий дисплей, алюмінієвий корпус, наявність вбудованого Wi-Fi, можливість передачі відеозображення і виклику на мобільний телефон, підтримка SD карт об'ємом до 256 ГБ.Де б ви не знаходилися, ви завжди зможете переглянути зображення з панелей виклику або підключених камер через свій мобільний телефон, підключений до мережі Інтернет. Більш того, з його допомогою ви зможете спілкуватися з відвідувачем, який здійснив виклик дзвінок через панель виклику, і, при необхідності, навіть відкрити замок.
Функції:
• Отримання вхідного дзвінка від панелей виклику на смартфон або планшет
• Підключення IP і аналогових відеокамер
• Вбудований Wi-Fi
• Підключення до мережі Ethernet
• Віддалений перегляд панелей і камер
• Квадратор
• Програмна і апаратна детекція руху
• Підтримка AHD панелей та камер (до 2 МП)
• Вибір окремої мелодії дзвінка для кожної підключеної панелі
• 16 поліфонічних мелодій виклику
• Режим «Не турбувати»