Відеопанель 2Mp Slinex ML-16HD Black
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Камера | 1/2.9” CMOS |
| Кути огляду | 76° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Нормально-відімкнені контакти (суха пара) |
| Живлення | 12В |
| Потужність споживання | 300 мА (4 Вт) |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 – +50 °С |
| Розміри | 41×122×23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель 2Mp Slinex ML-16HD Black
Панель виклику Slinex ML-16HD Black на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 2 Мп, підтримкою стандартів відеосигналу CVBS/AHD, можливість накладного або врізного монтажу.
Ключові властивості та можливості
* Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 2 Мп (1080p) і кутом огляду 76°.
* Завдяки кнопці перемикання режимів камери (AHD-H, AHD-M, CVBS), відеопанель можна підключити майже до будь-якого сучасного аналогового домофона.
* Тип керування замком: реле NO, нормально-відімкнені контакти.
* ІЧ-підсвічування з дальністю до 1.5 м для отримання високоякісного зображення вночі, а також підсвічування кнопки виклику.
* Можливість накладного або врізного монтажу.
* У комплекті з панеллю – кутовий кронштейн та козирок.
* Антивандальний корпус панелі був розроблений, щоб забезпечити захист від опадів будь-якої інтенсивності та гарантувати 100% герметичність. Панель не боїться прямих струменів води, поривів вітру з пилом та іншими частинками. Клас захисту IP65, працює в діапазоні температур від -40 до +50°С.