Ручний адресний пожежний сповіщувач DETECTO MNL110 Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Адресний,Ручний |
| Серія | Tiras PRIME A |
| Живлення | 20-25 В |
| Струм споживання | 0.1 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 90 / 90 / 40 мм |
| Вага | 120 г |
Опис товару Ручний адресний пожежний сповіщувач DETECTO MNL110 Tiras
DETECTO MNL110 – адресний ручний пожежний сповіщувач, призначений для роботи в складі системи Tiras PRIME A. Встановлюється в межах приміщення, що охороняється, та подає сигнал пожежної тривоги в ручному режимі. В основі сповіщувача найефективніша апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання.
Сповіщувач оснащений ізолятором короткого замикання, що гарантує збереження функціональності адресного інтерфейсу. DETECTO MNL110 сертифіковані та виготовляються у відповідності до стандартів ДСТУ EN 54-11 та ДСТУ EN 54-17.
Особливості:
- 2-провідне підключення в адресний інтерфейс;
- вбудований ізолятор короткого замикання;
- світлодіодна індикація режимів роботи та стану сповіщувача;
- оснащений захисною пластиковою кришкою.