Відеодомофон OMEGA+ HD Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/576i |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Відчинення воріт | Так |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | MP3-мелодії,Автовідповідач,Режим «Не турбувати»,Фоторамка |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 186 / 136 / 22 мм |
| Вага | 472 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон OMEGA+ HD Neolight
Відеодомофон Omega+HD WF - це ультратонкий 7-дюймовий IPS монітор, який підтримує Full HD сигнал (СVBS, AHD), має Wi-Fi (2,4 ГГц), LAN (10\100 Мбіт\с), вбудований блок живлення та оновлене меню. За допомогою домофону можна здійснювати переговори з відвідувачем в активному режимі Hands-Free, переадресацію виклику в мобільний додаток, відеоспостереження за територією біля дверей, дистанційно відкривати електрозамок, зберігати фото та записувати відео зі звуком за детекцією руху, постійно, за викликом або вручну, слухати музику з картки пам'яті та багато іншого.
Особливості нового відеодомофону NeoLight OMEGA+ HD WF - підтримка карток з об'ємом пам'яті до 128 Гб, медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, нічний режим, підсвічування сенсорних кнопок під час виклику, режим відеореєстратора з аудіо.
Роздільна здатність екрана 1024х600. Формат вхідного сигналу AHD/TVI/CVI/CVBS, роздільна здатність 1080p/720p/576i. Управління – сенсорні кнопки з підсвічуванням.
Електропостачання 220В AC (блок живлення вбудований) – підключається безпосередньо до мережі 220В. Дуже тонкий корпус домофону виготовлений у білому або чорному кольорі із міцного матового пластику та акрилу. Встановлюється за допомогою кронштейна, що йде в комплекті, накладним способом монтажу.