Відеодомофон ALPHA HD WHITE Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/576i |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Відчинення воріт | Так |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Живлення | 14.5 В DC (адаптер 220/15 В в комплекті) |
| Особливості | MP3-мелодії,Автовідповідач,Режим «Не турбувати»,Фоторамка |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 186 / 136 / 22 мм |
| Вага | 420 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон ALPHA HD WHITE Neolight
Neolight ALPHA HD – це ультратонкий 7-дюймовий відеодомофон із сенсорним IPS екраном, вбудованим блоком живлення та сучасним меню. За допомогою домофону можна здійснювати переговори з відвідувачем в активному режимі Hands-Free, відеоспостереження за територією біля дверей, дистанційно відкривати електрозамок, зберігати фото та записувати відео зі звуком по детекції руху, постійно, за викликом або вручну, слухати музику з картки пам'яті та багато чого іншого інше.
NeoLight, він підтримує вхідний Full HD сигнал (AHD/TVI/CVI/CVBS) з роздільною здатністю 1080р (1920х1080) і має роздільну здатність екрану 1024х600. Це забезпечує значно чіткіше зображення, аналогічне сучасним IP домофонам як у режимі простого спостереження, так і записаного відео в режимі відеореєстратора. Також у відеодомофоні ALPHA HD збільшено швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к/сек.
Особливостями домофону є функції: медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, нічний режим, режим відеореєстратора з аудіо та ін. 4 канали для прийому сигналу від 2 панелей та 2 відеокамер. Додатково є слот для карток microSD до 128 ГБ. По всіх каналах працює відеодетектор руху.
Електропостачання 220В AC (блок живлення вбудований) – підключається безпосередньо до мережі 220В. Дуже тонкий корпус домофону виготовлений у білому кольорі із міцного матового пластику та акрилу. Встановлюється за допомогою кронштейна, що йде в комплекті, накладним способом монтажу.