Відеодомофон MEZZO HD WHITE Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | MP3-мелодії,Автовідповідач,Режим «Не турбувати»,Фоторамка |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 255 / 180 / 21 мм |
| Вага | 860 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон MEZZO HD WHITE Neolight
Відеодомофон MEZZO HD з великим сенсорним ємнісним IPS 10.1″ дисплеєм та можливістю підключення 2 викликних панелей та 2 відеокамер, які функціонують у відеостандартах СVBS/AHD/TVI/CVI у роздільній здатності 1080p. Зберігати інформацію можна в автоматизованому або ручному режимі на microSD картку пам'яті об'ємом 32 Gb або на внутрішню пам'ять понад 64 фото, у тому числі при виявленні руху за розкладом або примусово.
10-дюймовий екран – найбільший екран із усієї лінійки NeoLight. На ньому можна бачити зображення відвідувача досить високої якості (1024х600), що дозволить розглянути навіть дрібні деталі. Підтримуються режими "Не турбувати", "Аудіоняня".
За допомогою домофону можна здійснювати переговори з відвідувачем в активному режимі Hands-Free, відеоспостереження за територією біля дверей, дистанційно відкривати електрозамок, зберігати фото та записувати відео зі звуком по детекції руху, постійно, за викликом або вручну, слухати музику з картки пам'яті та багато чого іншого інше.
Домофон має невеликі розміри 255 х 180 х 21 мм. Вбудований блок живлення дозволяє підключати безпосередньо до 220В. Дуже тонкий корпус домофону виготовлений у білому кольорі із міцного матового пластику та акрилу. Встановлюється за допомогою кронштейна, що йде в комплекті, накладним способом монтажу.