Відеопанель 800TVL Slinex ML-15HR Gray
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 800 ТВЛ |
| Камера | 1/3" CMOS |
| Кути огляду | 65° |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Відімкнення замка | Нормально-відімкнені контакти (суха пара) |
| Живлення | +12В (від монітору) |
| Потужність споживання | 300 мА (4 Вт) |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 54 / 134 / 40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель 800TVL Slinex ML-15HR Gray
Відеопанель Slinex ML-15HR Gray на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 800 ТВЛ, можливість накладного монтажу.
Ключові властивості
* Кольорова відеопанель з роздільною здатністю 800 ТВЛ і кутом огляду 65°.
* Інфрачервоне підсвічування дальністю до 1.5 метрів дозволить розрізнити об’єкти при слабкому освітленні.
* Постійний відеосигнал, завдяки якому, визивну панель можна підключити до реєстратора або до відеодомофона з функцією реєстратора.
* Запис відбувається постійно або за виявленням руху, при цьому зображення для запису буде виводитися поза залежністю від того, чи буде зроблений виклик із панелі.
* Регулювання гучності динаміка за допомогою потенціометра.
* Можливість накладного або врізного (з кронштейном) монтажу.
* Антивандальний корпус з металевого сплаву з класом захисту IP65.