Комплект EcoFlow DELTA + 4*110W Solar Panel
| Бренд | EcoFlow |
| Тип пристрою | Комплект |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 1800 Вт (сплеск 3300 Вт) загалом 230 AC (50 Гц) |
| Тип акумулятора | Li-NMC |
| Ємність | 1260 Вт*год |
| Температура заряду | 0 °C ~ + 45 °C |
| Кількість циклів | 800 циклів до 80%+ потужності |
| Випробування/тестування та сертифікація | UL CE FCC RoHS PSE |
| Хімія батареї/акумулятора | NCM |
| Температура розряду | -20 °C ~ +45 °C |
| Час повної зарядки від розетки змінного струму | 1.6 години |
| Вхідна потужність (живлення) зарядки AC Charge | X-Stream Charge 1200 Вт макс |
| Вхід для сонячної панелі | 400 Вт 10-65 В DC, 10A макс |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12 В/24 В AC, 8 А макс |
| Вихідна потужність автомобільної зарядки | 108.8 Вт, 13,6 В постійного струму, 8 А макс |
| Час повної зарядки від сонячної панелі | 3.5-7 год. (3 панелі 160 Вт), 4-8 год. (4 панелі 110 Вт) |
| Час повної зарядки від автомобільної зарядки | 13.5 год. |
| Швидка зарядка USB-A | 2 порти, 5 В, 2.4 А / 9 В, 2 А / 12 В, 1.5 А, 18 Вт макс. |
| Спосіб зарядки | Автомобільний адаптер, Акумулятор, Генератор, Розетка AC, Сонячна панель |
| Вхід (напруга, струм) для зарядки змінного струму | 220-240 В~50 Гц/60 Гц, 10 А |
| Вихід USB-C | 5 В / 9 В /15 В / 20 В / 3 А, 60 Вт Макс, на порт |
| Серія | EcoFlow Delta |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Комплект EcoFlow DELTA + 4*110W Solar Panel
Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA – це перша станція в лінійці DELTA, що має ємність понад 1 кВт – 1260 Вт·год.
Застосування
Станція може надавати вихідну потужність 1800 Вт, а за допомогою технології X-Boost – живити на піку до 3300 Вт. Це так вражає, що за допомогою EcoFlow DELTA ви можете підключити на 8 годин телевізор, на 7.5 годин холодильник, на 2 години пральну машину або електроплитку, на годину мікрохвильову піч.
EcoFlow Solar Panel на 110 Вт – це ефективна сонячна панель, що дозволяє швидко зарядити більшість зарядних станцій EcoFlow. Використовуючи монокристалічні кремнієві елементи, панель видає потужність 110 Вт та генерує максимум енергії. Тип роз'єму, який використовує панель, стандартний для EcoFlow – MC4 – XT60.
Ефективність батареї становить 21-22%, що є одним із найкращих показників на ринку. Панель має захист від вологи IP67. Панель складається та має спеціальний чохол для перенесення. Вага – 4 кг.
Ключові властивості і можливості
* Ємність: 1260 Вт/год
* Вихід AC (х6): 230 В AC (50 Гц / 60 Гц)
* Вихід USB - A (х4): 12 Вт на порт, 5В DC, 2.4A
* Швидка зарядка USB-A (х2): 28 Вт, 5В / 9В / 20В DC, 3 А макс.
* Вихід USB-C (х2): 60 Вт, DC 5В / 9В / 12В / 15В / 20В, 5А макс.
* Вихідна потужність автомобіля (х1): 108.8 Вт, 13,6В DC, 8 A Макс.
* Вихід DC5521 (×2): 13,6 В DC, 3 А макс (на порт)
* Вхідна напруга AC: 220-240 В AC
* Вхідна потужність AC: X-Stream заряд 1200 Вт макс.
* Вхід для сонячної батареї: 400 Вт, 10-65 В DC, 10 А
* Автомобільне зарядне вхід : 12В / 24В DC, 8 А макс.
* Тип батареї: Літій-іонна
* Робоча температура: від - 20С до +45С
* Комплект: Станція + 4 сонячні панелі