Відеодомофон 7" WiFi Slinex SL-07 Cloud Silver+White
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Підтримка мобільного застосунку | Slinex Smart Call |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | AC 220 В |
| Особливості | Вбудована пам'ять для фото |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній і скло |
| Колір | Срібний з білим |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 230 / 165 / 22 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон 7" WiFi Slinex SL-07 Cloud Silver+White
WiFi-відеодомофон Slinex SL-07 Cloud Silver+White з сенсорним IPS-дисплеєм 7 дюймів, можливість віддаленого керування через застосунок на смартфоні, підключення 2 панелей виклику і двох камер AHD/CVBS, функція DVR, детекція руху, інтерком.
Ключові властивості
* Відмінною особливістю даного домофона і його великою перевагою є наявність WiFi, завдяки якому можна дистанційно керувати пристроєм зі свого телефону, а також відмикати підключений електрозамок через застосунок для iOS і Android.
* Відеодомофон з IPS-дисплеєм на 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
* Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорного дисплея і сенсорних кнопок.
* Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом AHD/CVBS.
* Модель здатна вести запис відео за рухом або автоматично (під час виклику з відеопанелі).
* Підтримка функції інтеркому.
* Запис здійснюється на карту пам'яті microSD до 64 Гб (купується окремо), також є вбудована пам’ять на 100 фото.
* Живлення здійснюється від мережі 220 В (вбудований блок живлення).
* Додаткові функції: 16 поліфонічних мелодій виклику, режим «не турбувати».