IP-відеопанель 2Mp WiFi Slinex ML-20IP Silver
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 145 ° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | IP |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Відімкнення замка | Реле |
| Живлення | AC/DC 12-24 В |
| Особливості моделі | Можливість працювати без підключення до домофона |
| Підключення | Аналогове (4-дротове),Бездротове |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав,Пластик |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -40 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 130 / 45 / 24 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару IP-відеопанель 2Mp WiFi Slinex ML-20IP Silver
IP-панель виклику з WiFi Slinex ML-20IP Silver на 1 абонента, з роздільною здатністю камери 2 Мп. Можливість працювати автономно, без підключення до домофона.
Ключові властивості та можливості
* Кольорова IP-відеопанель з вбудованим WiFi – зовнішня виносна антена, з роздільною здатністю 2 Мп (1080p) і широким кутом огляду 145°.
* Переадресація виклику на смартфон, віддалений перегляд з мобільного застосунку відеопотоку і фото/відео архіву. Панель може працювати без підключення до домофона.
* Інфрачервоне підсвічування до 1 м дозволить розрізнити об’єкти при слабкому освітленні.
* Можливість підлюченння до Ethernet.
* Попередньо встановлена microSD карта пам’яті ємністю 16 Гб.
* Сенсорна кнопка виклику з підсвічуванням.
* Накладний або врізний монтаж.
* У комплекті з панеллю – кутовий кронштейн для повороту на 30° та козирок.
* Корпус з металевого сплаву з класом захисту IP65.