IP-відеокамера з WiFi 2Mp Uniview IPC322LB-AF28WK-G White f=2.8mm з мікрофоном
| Бренд | Uniview |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 101.1° горизонтальний, 55° вертикальний, 111° діагональний |
| Мікрофон | Так |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Bitrate | 128Kbps – 6Mbps |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Бездротове |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Розміри | Ø 109 / 83 мм |
| Вага | 320 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера з WiFi 2Mp Uniview IPC322LB-AF28WK-G White f=2.8mm з мікрофоном
IP-відеокамера з WiFi Uniview IPC322LB-AF28WK-G для вуличного встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 2.8 мм, з вбудованим мікрофоном. Дальність ІЧ-підсвічування до 30 м. Матриця 1/2.9" CMOS. Запис відео на microSD-карту до 128 Гб – купується окремо. Купольний корпус камери з металу та пластику, клас захисту IP67 та рівень захисту від вандалізму IK10.
Застосування
Відеокамера Uniview IPC322LB-AF28WK-G у купольному корпусі (метал + пластик) має ступінь захисту IP67, тому її можна використовувати як всередині приміщень, так і на вулиці.
Ключові властивості
* Запис відео у роздільній здатності 1920*1080 пікселів, максимальна швидкість складає 30 кадрів на секунду. Матриця 1/2.9" CMOS.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом 2.8 мм.
* Стандарт компресії відео Ultra 265/H.265 значно підвищує ефективність стиснення видео, якість відео при цьому зберігається.
* Підтримка WiFi дозволяє керувати камерою віддалено із мобільного застосунку EZView.
* ІЧ-підсвічування до 30 м дозволяє записувати відео в темний час доби.
* Можливість записувати відео на microSD-карту до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
* З інших переваг відеокамери – вбудований мікрофон, підтримка двох потоків відеозапису, функції покращення зображення 2D/3D DNR, HlC, BLC, Defog.