IP-відеокамера 2Mp Uniview IPC322LB-DSF28K-G White f=2.8mm
| Бренд | Uniview |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути огляду | 112.9° горизонтальний, 59.1° вертикальний, 121.2° діагональний |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Кількість потоків | 2 |
| Відеокодек | H.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Сумісність | ONVIF |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | EZView |
| Кількість користувачів онлайн | 32 |
| Bitrate | 128Kbps – 6Mbps |
| Підтримка браузерів | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ – з плагіном, Chrome 57.0+, Firefox 58.0+, Edge 16+ |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Smart функції | Виявлення перетину лінії,Вхід/вихід із зони |
| PoE | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30° C ~ +60° C |
| Розміри | Ø 109 / 81 мм |
| Вага | 360 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару IP-відеокамера 2Mp Uniview IPC322LB-DSF28K-G White f=2.8mm
IP-відеокамера Uniview IPC322LB-DSF28K-G, з роздільною здатністю 2 Мп, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 112.9°. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м. Купольний корпус з металу та пластику з класом захисту IP67.
Застосування
Відеокамеру Uniview IPC322LB-DSF28K-G можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Вона відстежує тривожні події: сигналізує про перетин лінії, виявлення руху, коли помічає людину у кадрі.
Наявність коридорного режиму відображає вертикально–орієнтовні зображення, формату 9:16, а не 16:9, що забезпечує відеоспостереження у довгих коридорах, тунелях, вздовж огорож тощо.
Ключові властивості та можливості
* Роздільна здатність 2 Мп. Швидкість запису відео у максимальній роздільній здатності 1920*1080 пікселів складає 30 кадрів на секунду.
* Камера оснащена фіксованим об’єктивом 2.8 мм.
* Сучасний стандарт компресії відео H.265 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Налаштування детекції руху та відеоаналітика, така як, вторгнення у зону під охороною, перетин лінії, дозволить бути в курсі подій, які трапляються у периметрі огляду.
* Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
* Підтримка коридорного режиму формату 9:16, для зручного спостереження в довгих коридорах, тунелях тощо.
* Протокол ONVIF забезпечує сумісність відеокамери з відеореєстраторами інших виробників.
* Вбудований слот для microSD-карт до 128 ГБ.