Подовжувач 5 гнізд на 5 метрів без заземлення білий Neomax 5/5м
| Бренд | Neomax |
| Тип пристрою | Подовжувач мережевий |
| Кількість розеток | 5 |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Заземлення | Без заземлення |
| Тип виконання | Касетний |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Кількість в ящику | 12 шт. |
| Розміри ящика | 310 / 208 / 305 мм |
| Об’єм ящика | 0.0197 м³ |
| Вага | 559 г |
| Вага ящика | 6.71 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Подовжувач 5 гнізд на 5 метрів без заземлення білий Neomax 5/5м
Подовжувач Neomax білий, на 5 гнізд, довжина кабелю 5 м, без заземлення. Розрахований на номінальну напругу 250 В та номінальний струм навантаження 16 А.
Застосування
Виріб призначений для підключення побутових та офісних електроприладів у місцях, віддалених від стаціонарних розеток. Проста та надійна конструкція забезпечує стабільне живлення декількох пристроїв одночасно, дозволяючи оптимально організувати простір.
Ключові властивості
* Розрахований на номінальну напругу 250 В та номінальний струм навантаження 16 А.
* Кількість гнізд: 5.
* Довжина кабелю: 5 м.
* Матеріал виготовлення: міцний пластик, ступінь захисту IP20.
* Вага виробу: 0.559 кг.
* Характеристики пакування: кількість в ящику – 12 шт, розміри 310 / 208 / 305 мм, вага ящика 6.71 кг.
Характеристики Подовжувач 5 гнізд на 5 метрів без заземлення білий Neomax 5/5м
Бренд
Neomax
Тип пристрою
Подовжувач мережевий
Кількість розеток
5
Напруга
250 В
Номінальний струм
16 А
Довжина кабелю
5 м
Заземлення
Без заземлення
Тип виконання
Касетний
Клас захисту
IP20
Колір
Білий
Кількість в ящику
12 шт.
Розміри ящика
310 / 208 / 305 мм
Об’єм ящика
0.0197 м³
Вага
559 г
Вага ящика
6.71 кг
Гарантія
12 місяців
Країна виробник товару
Україна
Відгуки Подовжувач 5 гнізд на 5 метрів без заземлення білий Neomax 5/5м
Залишити відгук
Задати питання
Оцінка
Rating
1 star
2 stars
3 stars
4 stars
5 stars
Імʼя
Контактні дані
Ваш відгук
Переваги
Недоліки
Додати фотографію
Посилання на Youtube відео
Надіслати
Ваш відгук успішно надіслано, очікує модерації й незабаром буде опублікований
Сталася помилка. Спробуйте ще раз пізніше
Подовжувач 5 гнізд на 5 метрів без заземлення білий Neomax 5/5м
Подовжувач білий на 5 гнізд без заземлення; довжина кабелю 5 м; розрахований на напругу 250 В та струм 16 А; вага 0.559 кг; ступінь захисту IP20; пакування: кількість в ящику 12 шт, розміри ящика 310 / 208 / 305 мм, вага ящика 6.71 кг
395,00 ₴
Повідомити, коли з'явиться
Повідомимо про наявність
Ще більше корисного для вас
Підписуйтесь на нашу розсилку та дізнавайтеся першими про акції та знижки, новинки та трендові моделі
Підписатись
Ви зробили правильний вибір!
Попереду – першими дізнаватиметесь про новинки, акції, секретні пропозиції та круті ідеї для захисту вашого простору
Або ж приєднуйтеся до наших груп в месенджерах
Telegram
Viber